+421 907 618748 (po-pi: 8:00-16:00 / so: 10:00-12:00)

Vrátenie tovaru a reklamácia

Nesedí Vám veľkosť? Chcete tovar vrátiť? Žiadny problém. U nás zakúpený tovar môžete vrátiť späť bez udania dôvodu do 14 dní odo dňa kúpy (odo dňa prevzatia tovaru). Počas tejto lehoty môžete tovar rozbaliť, vyskúšať, nie však začať používať. Uplatniť právo na odstúpenie od zmluvy môžete prostredníctvom zaslania krátkeho mailu na reklamacie@dudlik.sk, kam prosím napíšte:

  • Číslo objednávky
  • Vrátený tovar
  • Číslo Vášho účtu, kam pošleme peniaze

Tovar zašlite na adresu: Ing. Nikola Králiková, 1. mája 2031/72, 953 01 Zlaté Moravce. Hneď ako tovar dorazí do skladu, resp. obdržíme doklad o odoslaní tovaru, Vám odošleme peniaze na Váš účet. Odstúpiť od zmluvy môžte aj v prípade, ak Vám ešte tovar nebol odoslaný.

Viac info: Obchodné podmienky – ODSTÚPENIE OD KÚPNEJ ZMLUVY.

 

V prípade reklamovania tovaru Vás poprosíme o zaslanie reklamačného formuláru na reklamacie@dudlik.sk, kam prosím napíšte:

  • Číslo objednávky
  • Reklamovaný tovar a dôvod vrátenia
  • Číslo Vášho účtu, kam pošleme peniaze v prípade kladného vybavenia reklamácie

Tovar zašlite na adresu: Ing. Nikola Králiková, 1. mája 2031/72, 953 01 Zlaté Moravce. Hneď ako sa tovar vráti do skladu, skontrolujeme ho a do 3 pracovných dní dostanete odpoveď e-mailom a zašleme peniaze na Váš účet.

Viac info: Obchodné podmienky - Reklamačný formulár

Suavinex Pinokio Mamatti G-MINI Canpol Babies Baby Ono
O nás

Sme malá rodinná firmička, ktorá sa rozhodla priviesť na slovenský trh oblečenie a ostatné potreby pre deti od 0 do 2 rokov a mamičky tej najlepšej kvality, s krásnym dizajnom a hlavne, za veľmi dobré ceny. Sledujeme vývoj produktov vo svete a snažíme sa prinášať najlepšiu kvalitu za rozumnú cenu, neustále zlepšujeme naše služby a reagujeme na Vaše pripomienky a požiadavky.

Viac info

Kontakty

Dudlik.sk
po-pi: 8:00-16:00 / so: 10:00-12:00

Mobilná verzia
x

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.