+421 907 618748 (po-pi: 8:00-16:00 / so: 10:00-12:00)

O nás

Sme malá rodinná firmička, ktorá sa rozhodla priviesť na slovenský trh oblečenie a ostatné potreby pre deti od 0 do 2 rokov a maminky tej najlepšej kvality, s krásnym dizajnom a hlavne, za veľmi dobré ceny. Po dlhšom premýšľaní o produktoch, ktoré budeme v našom eshope predávať, vytváraní vzťahov s dodávateľmi a tvorení samotného webu vznikol náš detský online obchodík. Eshop www.dudlik.sk uzrel svetlo sveta 11. novembra 2016. Dúfame, že sa Vám bude ponuka nášho eshopu www.dudlik.sk páčiť. Ak niečo hľadáte a nenašli ste, neváhajte nás kontaktovať na info@dudlik.sk a my sa pokúsime tovar zaradiť do našej ponuky.

Prečo nakupovať u nás?

  • sledujeme vývoj produktov vo svete a snažíme sa prinášať najlepšiu kvalitu za rozumnú cenu,
  • expresné doručenie – pokiaľ si objednáte tovar do 11.00h – objednávka bude doručená už na druhý deň,
  • snažíme sa neustále zlepšovať naše služby a reagovať na Vaše pripomienky a požiadavky,
  • ak niečo hľadáte a nenašli ste, neváhajte nás kontaktovať a my sa budeme snažiť pre Vás tovar zohnať a zaradiť do ponuky,
  • robíme to zo srdca a férovo
  • máme to radi! :)
Suavinex Pinokio Mamatti G-MINI Canpol Babies Baby Ono
O nás

Sme malá rodinná firmička, ktorá sa rozhodla priviesť na slovenský trh oblečenie a ostatné potreby pre deti od 0 do 2 rokov a mamičky tej najlepšej kvality, s krásnym dizajnom a hlavne, za veľmi dobré ceny. Sledujeme vývoj produktov vo svete a snažíme sa prinášať najlepšiu kvalitu za rozumnú cenu, neustále zlepšujeme naše služby a reagujeme na Vaše pripomienky a požiadavky.

Viac info

Kontakty

Dudlik.sk
po-pi: 8:00-16:00 / so: 10:00-12:00

Mobilná verzia
x

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.