+421 907 618748 (po-pi: 8:00-16:00 / so: 10:00-12:00)

O nás

Sme malý internetový obchod, ktorý ponúka oblečenie pre deti od 0 do 2 rokov. S oblečením, ktoré ponúkame v našom e-shope máme osobné skúsenosti, preto môžeme zaručiť kvalitu a spracovanie jednotlivých kúskov. Po dlhšom premýšľaní o produktoch, ktoré budeme v našom eshope predávať, vytváraní vzťahov s dodávateľmi a tvorení samotného webu vznikol náš detský online obchodík  www.dudlik.sk, ktorý uzrel svetlo sveta 11. novembra 2016. Dúfame, že sa Vám ponuka nášho eshopu páči, ak niečo hľadáte a nenašli ste, neváhajte nás kontaktovať na info@dudlik.sk a my sa pokúsime tovar zaradiť do našej ponuky.

Prečo nakupovať u nás?

  • osobná skúsenosť s vecičkami, vyberáme tovar z tých najlepších materiálov pre deti,
  • rýchle doručenie – pokiaľ si objednáte tovar do 11.00h – objednávka bude doručená už na druhý deň,
  • snažíme sa neustále zlepšovať naše služby a reagovať na Vaše pripomienky a požiadavky,
  • ak niečo hľadáte a nenašli ste, neváhajte nás kontaktovať a my sa budeme snažiť pre Vás tovar zabezpečiť a zaradiť do ponuky,
  • robíme to zo srdca a férovo,
  • máme to radi! :)
Suavinex PinokioMamattiG-MINIPacketa
O nás

Sme malý internetový obchod, ktorý ponúka oblečenie pre deti od 0 do 2 rokov. S oblečením, ktoré ponúkame v našom e-shope máme osobné skúsenosti, preto môžeme zaručiť kvalitu a spracovanie jednotlivých kúskov. Po dlhšom premýšľaní o produktoch, vytváraní vzťahov s dodávateľmi a tvorení samotného webu vznikol náš detský online obchodík  www.dudlik.sk.

Viac info

Kontakty

Dudlik.sk
po-pi: 8:00-16:00 / so: 10:00-12:00

Mobilná verzia
x

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.