+421 907 618748 (po-pi: 8:00-16:00 / so: 10:00-12:00)

Doprava a platba

Doprava

Pri nákupe nad 65 EUR v našom eshope www.dudlik.sk zaplatíme dopravu za Vás.

Pri objednávke do 65 EUR cena závisí od zvoleného spôsobu dopravy vašej objednávky. Spustili sme pre vás nový spôsob dopravy - doručenie zásielky na adresu za 4,99€ alebo na výdajné miesto za 2,99€ prostredníctvom Packety. Stačí si len vybrať z tisíca výdajných miest to, ktoré máte najbližšie alebo si nechať zásielku doručiť až priamo do vašich rúk.

Ako to funguje?

 • V košíku zvoľte spôsob dopravy, ktorý vám najviac vyhovuje. Na výber máte doručenie na adresu, doručenie na výdajné miesto Packety alebo do samoobslužného boxu, tzv. Z-BOXu.
 • Pri doručení na výdajné miesto alebo do Z-BOXu nájdite vo vyhľadávači to, ktoré sa nachádza vo vašej blízkosti. K dispozícii máte tisíce kamenných výdajných miest po celej Európe aj samoobslužné výdajné miesta Z-BOXy.
 • Akonáhle bude objednávka na zvolenom výdajnom mieste alebo v Z-BOXe pripravená, Packeta vám pošle informačný e-mail a SMS. Pri doručení na výdajné miesto Packety tiež obdržíte heslo pre vyzdvihnutie zásielky.
 • Na výdajnom mieste bude následne stačiť iba nahlásiť heslo. Pre zásielku tak môžete poslať kohokoľvek, pretože mu stačí len vedieť toto heslo.
 • Prípadnú dobierku môžete uhradiť priamo na výdajnom mieste, a to buď v hotovosti, alebo kartou.
 • Pri doručení do Z-BOXu vám pre vyzdvihnutie zásielky stačí len mobilná aplikácia Packety, ktorá sa so Z-BOXom sama automaticky spáruje a otvorí schránku s vašou zásielkou.
 • To, kde sa vaša objednávka práve nachádza, zistíte jednoducho v sekcii Sledovanie zásielky na webovej stránke Packety alebo v mobilnej aplikácii.
 • Na vyzdvihnutie zásielky máte spravidla 7 dní.
 • Odporúčame stiahnuť si mobilnú aplikáciu Packeta, vďaka ktorej môžete sledovať každý pohyb zásielky, predĺžiť si jej úložnú dobu až na 21 dní alebo zaplatiť dobierku.
 • S Packetou je jednoduché aj vrátenie tovaru: stačí zadať vratku do mobilnej aplikácie alebo využiť nalepovací štítok, ktorý vám od nás príde v zásielke. Zásielku potom odnesiete na najbližšie podacie miesto Packety a je vybavené!

V emaile potvrdzujúcom nákup nájdete zhrnutie predpokladanej doby doručenia. Tovar objednaný do 11.00h odosielame v deň objednania a bude doručený do 24 hodín. Bežná doba doručenia je maximálne do 48 hodín po celom Slovensku.

Platba

Za objednaný tovar môžete zaplatiť prevodom na účet alebo dobierkou.

Pokiaľ si želáte uhradiť objednávku prevodom z Vášho účtu, realizujte úhradu po potvrdení objednávky nasledovne:

 • Číslo účtu: 3723526851/0200, IBAN SK9002000000003723526851 (VÚB Banka)
 • Variabilný symbol: číslo objednávky / variabilný symbol objednávky
 • Suma: celková cena objednávky

Najrýchlejší je prevod v rámci jednej banky. Prevod peňažných prostriedkov medzi dvoma bankami trvá približne 2 až 3 pracovné dni. Ak tovar potrebujete súrne, zvoľte si spôsob dodania dobierka, alebo nám zašlite potvrdenie o zaplatení na info@dudlik.sk.

Pri uhrádzaní zásielky na dobierku účtujeme poplatok 2,00 EUR, úhrada prostredníctvom bankového účtu je zdarma.

Suavinex PinokioMamattiG-MINIPacketa
O nás

Sme malý internetový obchod, ktorý ponúka oblečenie pre deti od 0 do 2 rokov. S oblečením, ktoré ponúkame v našom e-shope máme osobné skúsenosti, preto môžeme zaručiť kvalitu a spracovanie jednotlivých kúskov. Po dlhšom premýšľaní o produktoch, vytváraní vzťahov s dodávateľmi a tvorení samotného webu vznikol náš detský online obchodík  www.dudlik.sk.

Viac info

Kontakty

Dudlik.sk
po-pi: 8:00-16:00 / so: 10:00-12:00

Mobilná verzia
x

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.