+421 907 618748 (po-pi: 8:00-16:00 / so: 10:00-12:00)

Baby Ono kefka a hrebeň na vlasy - Modrá

Baby Ono kefka a hrebeň na vlasy - ModráBaby Ono kefka a hrebeň na vlasy - Modrá
Prekrásna kefka na vlasy spolu s hrebeňom je vhodnou pomôckou už od narodenia dieťatka. Má veľmi jemné prírodné štetinky a hrebeň má zaoblené zúbky. Slúžia k ošetrovaniu vláskov a masírovaniu hlavičky dieťatka.
Určené pre: -
Cena: 3,34 €
Jednotková cena: 3,34 €

Baby Ono

Spoločnosť BabyOno už od roku 1990 podporuje správny vývoj dieťatka. S ohľadom na požiadavky rodičov navrhujú výrobky tak, aby boli spoľahlivé, jednoducho využívateľné a ergonomické. V procese vytvárania produktov prihliadajú na požiadavky a skúsenosti rodičov, aby výsledkom ich spoločnej práce bol výrobok šitý na mieru. Prioritou je výroba bezpečných produktov, ktoré sú navrhnuté v súlade s platnými predpismi a normami Európskej únie. Predtým, ako sa hračky dostanú do detských rúk, prechádzajú rozsiahlym testovaním. Výrobky BabyOno získali uznanie rodičov v anketách odborných mesačníkov Mám dieťa, Dieťa a Rodičia. "Dbáme nato, aby sa rodičia každý deň cítili spokojnými a hrdými rodičmi." Meno:
E-mail:
Správa:
 

Spokojnosť
zaručená

 

Doprava
zadarmo
nad 50€

 

Vrátenie
tovaru
do 14 dní

 

Všetky produkty skladom
u Vás do
48 hodín

Suavinex Pinokio Mamatti G-MINI Canpol Babies Baby Ono
O nás

Sme malá rodinná firmička, ktorá sa rozhodla priviesť na slovenský trh oblečenie a ostatné potreby pre deti od 0 do 2 rokov a mamičky tej najlepšej kvality, s krásnym dizajnom a hlavne, za veľmi dobré ceny. Sledujeme vývoj produktov vo svete a snažíme sa prinášať najlepšiu kvalitu za rozumnú cenu, neustále zlepšujeme naše služby a reagujeme na Vaše pripomienky a požiadavky.

Viac info

Kontakty

Dudlik.sk
po-pi: 8:00-16:00 / so: 10:00-12:00

Mobilná verzia
x

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.