+421 907 618748 (po-pi: 8:00-16:00 / so: 10:00-12:00)

Canpol podbradník plastový mäkký - Happy animals - mačička

Canpol podbradník plastový mäkký - Happy animals - mačičkaCanpol podbradník plastový mäkký - Happy animals - mačička
Praktický podbradník od Canpol Babies chráni odev dieťatka pred zašpinením. Je vyrobený z mäkkého plastu čo zabezpečuje ľahké čistenie podbradníku. Veľká kapsička na spodu zachytáva aj zvyšky jedla. Vhodné pre deti od 6 mesiacov.
Určené pre: Dievčatá
Cena: 2,45 €
Jednotková cena: 2,45 €

Canpol Babies

Spoločnosť Canpol má vedúce postavenie na poľskom trhu s doplnkami pre dojčatá. Canpol neustále reaguje na potreby najmladších a ich rodičov už 25 rokov. Ponúka celý rad produktov na kŕmenie, starostlivosť a bezpečných hračiek. Väčšinu spoločnosti tvoria mamičky, vďaka ktorým je Canpol schopný vytvárať bezpečný a farebný svet pre každé dieťa a budovať na pilieroch ako starostlivosť a rodina. V súčasnosti patrí spoločnosť medzi najvačších a najpokročilejších výrobcov doplnkov pre deti v celej Európe.Meno:
E-mail:
Správa:
 

Spokojnosť
zaručená

 

Doprava
zadarmo
nad 50€

 

Vrátenie
tovaru
do 14 dní

 

Všetky produkty skladom
u Vás do
48 hodín

Suavinex Pinokio Mamatti G-MINI Canpol Babies Baby Ono
O nás

Sme malá rodinná firmička, ktorá sa rozhodla priviesť na slovenský trh oblečenie a ostatné potreby pre deti od 0 do 2 rokov a mamičky tej najlepšej kvality, s krásnym dizajnom a hlavne, za veľmi dobré ceny. Sledujeme vývoj produktov vo svete a snažíme sa prinášať najlepšiu kvalitu za rozumnú cenu, neustále zlepšujeme naše služby a reagujeme na Vaše pripomienky a požiadavky.

Viac info

Kontakty

Dudlik.sk
po-pi: 8:00-16:00 / so: 10:00-12:00

Mobilná verzia
x

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.