+421 907 618748 (po-pi: 8:00-16:00 / so: 10:00-12:00)

Canpol chrániče prsných bradaviek Premium - tvarované S-L

Canpol chrániče prsných bradaviek Premium - tvarované S-LCanpol chrániče prsných bradaviek Premium - tvarované S-L

Obrázky produktu Canpol chrániče prsných bradaviek Premium - tvarované S-L


Silikónová ochrana prsných bradaviek od spoločnosti Canpol Babies. Chrániče slúžia na ochranu a zahojenie popraskaných a citlivých bradaviek. Tvar chráničov umožňuje dieťatku cítiť vôňu mamičky, zabezpečujú bezpečný návrat k prirodzenému dojčeniu ak sa bradavky maminke zahoja. Silikón je bez chute a zápachu, preto nemení chuť a vôňu materského mlieka. Zabezpečujú pohodlie pre dieťatko.
Určené pre: -
Cena: 3,07 €
Jednotková cena: 3,07 €
Vyberte variant produktu
Veľkosť (*)

Pred kúpou vyberte Veľkosť

Canpol Babies

Spoločnosť Canpol má vedúce postavenie na poľskom trhu s doplnkami pre dojčatá. Canpol neustále reaguje na potreby najmladších a ich rodičov už 25 rokov. Ponúka celý rad produktov na kŕmenie, starostlivosť a bezpečných hračiek. Väčšinu spoločnosti tvoria mamičky, vďaka ktorým je Canpol schopný vytvárať bezpečný a farebný svet pre každé dieťa a budovať na pilieroch ako starostlivosť a rodina. V súčasnosti patrí spoločnosť medzi najvačších a najpokročilejších výrobcov doplnkov pre deti v celej Európe.Meno:
E-mail:
Správa:
 

Spokojnosť
zaručená

 

Doprava
zadarmo
nad 50€

 

Vrátenie
tovaru
do 14 dní

 

Všetky produkty skladom
u Vás do
48 hodín

Suavinex Pinokio Mamatti G-MINI Canpol Babies Baby Ono
O nás

Sme malá rodinná firmička, ktorá sa rozhodla priviesť na slovenský trh oblečenie a ostatné potreby pre deti od 0 do 2 rokov a mamičky tej najlepšej kvality, s krásnym dizajnom a hlavne, za veľmi dobré ceny. Sledujeme vývoj produktov vo svete a snažíme sa prinášať najlepšiu kvalitu za rozumnú cenu, neustále zlepšujeme naše služby a reagujeme na Vaše pripomienky a požiadavky.

Viac info

Kontakty

Dudlik.sk
po-pi: 8:00-16:00 / so: 10:00-12:00

Mobilná verzia
x

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.